Kuulutuse detailid

Noorkuu 10, Haabersti - Harjumaa

  • IMG_0127
  • IMG_0122
  • IMG_0134
  • IMG_0144
  • IMG_0091
  • IMG_0105
  • IMG_0110
  • IMG_0203
  • plaan

MÜÜDUD 115 000 € - Korter
46,9 m²1 Magamistuba1 WC/Vannituba  Add to Favorites Print

Pakkuda Haaberstis, Noorkuu tänav 10 aadressil asuva 4-korruselise korterelamu 3. korrusel olev kodu.

MAJA
2014. aastal valminud maja haldab ühistu poolt tellitud haldusfirma CityHaldus, mis tegeleb kõikide jooksvate küsimustega ning tagab puhtuse trepikojas ja maja ümbruses. Elamus on kokku 19 korterit, kütmiseks oma gaasikatel ning igas korteris soojustagastusega sundventilatsioon, mis muudab maja väga energisäästlikuks (energiamärk B). Sissepääsu trepikotta kaitseb fonolukk süsteemiga turvauks ning korruste vahel liikumiseks kasutatakse treppi. Elamu esimesel korrusel asuvad panipaigad ning lisaks on välja kujunenud, et lapsevankreid võib hoida esimese korruse koridoris. Parkimine on lahendatud tasuta maja ees.

KORTER
46,9 m2 suuruse köetava pinnaga avatud planeeringuga korteri juurde kuuluvad rõdu (4,9 m2) ja panipaik (2,2 m2). Lisaks sisaldab müügihind Arensi köögimööblit koos Zanussi integreeritud tehnikaga (pliit, ahi, külmik, nõudpesumasin) ja vannitoa sisustust, sh. pesumasin.
Korter koosneb suurest avatud köögiga elutoast, kust pääseb päikselisele rõdule, esikust, vannitoast ja magamistoast koos garderoobiga. Planeeringult on elamine lääne poolne ning hommikust lõunani saab päikesevalgust nautida ning miks mitte ka rõdul päevitada, sest naabermaja on piisavalt kaugel, et oleks piisavalt privaatsust. Siseviimistluses on kasutatud heledaid toone, seinad on värvitud ning põrandaid katab kvaliteetne naturaalne parkett.

KOMMUNAALKULUD
Talvel: ca. 85€
Suvel: ca. 65€
Summad sisaldavad kõiki kulusid, sh. küte, vesi, elekter, heakord, haldustasu ja reservfond.

ASUKOHT
Pärnaõue piirkonnaks nimetatud elukeskkond Haaberstis pakub mitmeid võimalusi vaba aja veetmiseks ning on logistiliselt heas asukohas, et pääseda kergesti Tallinna kesklinna või mõnda teise linnaosasse. Lähim pood on Kakumäe Selver (750 m), lisaks jäävad lähedusse Kakumäe rand, Rocca Al Mare kaubanduskeskus, spordiklubid Arigato ja Myfitness ning veel palju muud.

Vastan meeleldi kõikidele küsimustele. Helistada võib ka töövälisel ajal ja nädalavahetusel.

Asukoht kaardil